Misia i Jarek – Fotografia Ślubna Kraków

Fotografia ślubna w Kościele Mariackim na krakowskim rynku

Misia i Jarek to przeurocza Para mieszkająca na stałe w Londynie. Jednak sentyment sprawił, że miejsce ich ślubu stał się Kraków, a dokładnie samo centrum Krakowa – rynek główny.
Rynek główny, to miejsce tak bardzo przesiąknięte historią historią i wielowiekową tradycją, że trudno wyobrazić sobie bardziej ‘krakowską’ lokalizację.
Pałac Bonerowski zlokalizowany przy samym rynku głównym to miejsce w którym Misia przygotowywała się do ślubu. Niesamowite wnętrza pałacu w których zadbano o każdy szczegół wystroju to otoczenie, w którym fotografia ślubna to czysta przyjemność. Dzięki takim wnętrzom plany zdjęciowe tworzą się niejako samoczynnie 😉
W przepięknym, barwnym Kościele Mariackim  w którym odbywała się uroczystość ślubu atmosfera jest zwykle bardzo podniosła. Takie wnętrza zwykle emanują spokojem. Jednak radość Misi , Jarka i ich przyjaciół sprawiła, że uśmiech witał często na ich twarzach.

Wesele w Pałacu pod Baranami

Przyjęcie odbyło się w nie mniej ‘krakowskim’ wnętrzu – w Pałacu pod Baranami. Wielonarodowościowa i wielokulturowa mieszanka , była iście wybuchowa.
Aż ciężko opisać słowami, ile śmiechu, radości i dobrej zabawy udało mi się utrwalić w reportażu.
Jak zwykle, późno w nocy, opuszczając przyjęcie , miałem wrażenie , że do rana jeszcze wiele się tam wydarzy 😉

Zapraszam !

0 notes + Add comment