Malwina i Michał – Wesele w Chochołowym Dworze

Wesele w Chochołowym Dworze – reportaż ślubny Malwiny i Michała

 

Wesele w Chochołowym Dworze, ślub w przepięknym kościele św Piotra i Pawła w Krakowie, same piękne miejsca i każdy szczegół gustownie dopracowany. W takich właśnie idealnych wprost okolicznościach powstał reportaż ślubny Malwiny i Michała. Fotografowanie takiego dnia, to z jednej strony czysta przyjemność, gdyż idealne kadry same wpadają w oko, z drugiej zaś strony podwójna mobilizacja, żeby nie przegapić tak szczęśliwej okazji do zrobienia wyjątkowego materiału. A ludzie są także wyjątkowi, serdeczni, uśmiechnięci otwarci na siebie. Każda sytuacja przesycona jest emocjami uczestników. W takich warunkach fotograf ślubny czuje się wyśmienicie, a materiał po ukończonym dniu okazuje się tak bogaty, że aż trudny w wyborze :).

Kilka chwil w rodzinnym domu Panny Młodej, łzy na twarzach, czuły dotyk bliskich, potem przyjacielska pomoc w mieszkaniu Pana Młodego, aż wreszcie ślub. Kościół Piotra i Pawła jest szczególnym, bardzo eleganckim i przyjaznym dla fotografii miejscem. Dużo światła i przestrzeni, przyjemna  kolorystyka oraz nieśmiertelni Apostołowie przed wejściem do kościoła tworzą niezapomniany klimat. Jeśli dodać do tego sympatycznych Państwa Młodych i kochającą ich rodzinę, do szczęścia nie potrzeba nic więcej 🙂 Jeszcze selfie z Apostołami i jedziemy na przyjęcie.

Wesele w Chochołowym Dworze to zawsze właściwy wybór. Znakomite jedzenie, przyjemne, wykończone drewnem wnętrza ocieplone koronkowymi detalami, zostały zlokalizowane w scenerii Jury Krakowsko -Częstochowskiej. Goście w przerwach setów tanecznych wychodzą na zewnątrz i spacerują po wapiennych skałkach z kieliszkami szampana w dłoniach. Chochołowy Dwór w piękną letnią pogodę daje także możliwość wykonania krótkiej sesji zdjęciowej na świeżym powietrzu.  Jej efekty zobaczycie poniżej.

Plener w Ogrodzieńcu

 

Idąc za ciosem decyzja o lokalizacji pleneru podjęła się sama. Plener w Ogrodzieńcu zaczęliśmy wcześnie rano, żeby wykorzystać łagodne światło i  brak zwiedzających.  Zimne mury tworzyły surową scenerię, która podkreślała żywiołowość Malwiny i Michała. Surowe kamienne tło stanowiło idealny kontrast dla radosnej i spontanicznej Pary Młodej. Skalne olbrzymy Jury dały możliwość sfotografowania kosmicznych pejzaży.

Jestem przekonany, że obejrzycie z ciekawością całość materiału 🙂

Zapraszam do zdjęć poniżej !

0 notes + Add comment